Hae meille kesätöihin!

Wasa Unique on mukana Kesäduuni OP:n piikkiin -kampanjassa!

Oletko 15-17 vuotias, sosiaalinen ja ulospäinsuuntautunut, sekä puhut sujuvasti suomea ja ruotsia? Onko sinulla kokemusta voimistelusta? Oletko kiinnostunut sosiaalisesta mediasta? Tarjoamme sinulle hauskan kesätyön seuran kesäleirillä!

Wasa Unique järjestää joukkuevoimistelun kesäleirejä. Tehtävänäsi on toimia vastuuvalmentajana ja/tai apuvalmentajana leireillä. Leirit on jaettu voimistelijan iän mukaan ja järjestetään päiväsaikaan 1-2 viikon ajan. Leireillä toimit myös SoMe-vastaavana ja sinulla on pääsy seuran sosiaaliseen median/kanavien päivitteyyn leiripäivien aikana.

Lisää tietoa tehtävästä saat OP: kotisivuilta Tai puhelimitse: 0503667791 Hencca Hällund, Wasa Unique

Lähetä hakemuksesi viimeistään 31.3.2024 sähköpostitse info@wasaunique.fi

Lisää samasta aiheesta