Hae meille kesätöihin

Wasa Unique on mukana Kesäduuni OP:n piikkiin -kampanjassa!

Oletko 15-17 vuotias, sosiaalinen ja ulospäinsuuntautunut, sekä puhut sujuvasti suomea ja ruotsia? Onko sinulla kokemusta voimistelusta? Oletko kiinnostunut sosiaalisesta mediasta? Tarjoamme sinulle hauskan kesätyön seuran kesäleirillä!

Wasa Unique järjestää joukkuevoimistelun kesäleirejä. Tehtävänäsi on toimia vastuuvalmentajana ja/tai apuvalmentajana leireillä. Leirit on jaettu voimistelijan iän mukaan ja järjestetään päiväsaikaan 1-2 viikon ajan. Leireillä toimit myös SoMe-vastaavana ja sinulla on pääsy seuran sosiaaliseen median/kanavien päivitteyyn leiripäivien aikana.

Lisää tietoa tehtävästä saat OP: kotisivuilta Tai puhelimitse: 0505566691 Enni Railamaa, Wasa Unique

Lähetä hakemuksesi viimeistään 14.4.2023 sähköpostitse info@wasaunique.fi

 

Lisää samasta aiheesta