Sommarjobba hos oss

Wasa Unique är med i kampanjen – sommarjobba på OP:s bekostnad.

Är du 15-17 år, social och uttåtriktad samt behärskar såväl finska som svenska? Har du erfarenhet inom gymnastik? Brinner du för sociala medier? Vi erbjuder dig ett roligt sommarjobb på föreningens sommarläger!

Föreningen ordnar sommarläger inom estetisk truppgymnastik. Din uppgift är att fungera som ansvarig ledare och/eller hjälpledare på lägren. Lägren är indelade enligt gymnasternas ålder och sker dagtid under 1-2 veckors tid. Som SoMe ansvarig har du tillgång till föreningens sociala medier och har hand om kanalerna under lägerdagarna.

Mera information om uppgiften får du via OPs hemsida eller per telefon: 0505566691 Enni Railamaa, Wasa Unique

Skicka in din ansökan senast 14.4.2023 till info@wasaunique.fi

Relaterade artiklar